Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 07. 2006.   #30
Dragi Tata
dinosaurus
Master
 
Avatar Dragi Tata
 
Datum učlanjenja: 29.12.2005
Lokacija: Nova Engleska
Poruke: 636
Hvala: 79
263 "Hvala" u 66 poruka
Dragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoroDragi Tata će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao jablan
Ako sam te dobro shvatio, ti ne razumeš zašto izraelska vojska tamani nedužne civile u Libanu, ali zato si prozreo duboko lični gest ovog Janija: čovek ništa ne razume i ispao je smešan.
Tačno tako.

Citat:
Originalno napisao jablan
Drugo, šta hoćeš da kažeš: da bi neko imao svoj sud i stav o izraelskim/srpskim/muslimanskim zločinima, treba da zna da izgovori imena počinilaca i toponima? O čemu ti uopšte pričaš?
Treba u najmanju ruku da nauči ponešto o tome šta se tamo dešava pre nego što donese presudu ko je kriv a ko je prav - govorim o stranama u sukobu a ne o pojedinačnim zločinima.

Imao sam prilike da slušam i Izraelce i Palestince kako govore o situaciji u tom delu sveta i mogu samo reći da i jedni i drugi deluju ubedljivo:

Palestinci: "Ovi su došli sa svih strana sveta, naselili se na našoj zemlji i sad nas gaze tenkovima i bombarduju bez obzira"

Izraelci: "Mi smo opkoljeni ljudima koji žele da nas istrebe. Ako izgubimo samo jedan rat, sve će nas pobiti, kao što već pokušavaju decenijama"

Ko ovde laže? Ja mislim niko.
Dragi Tata je offline   Odgovorite uz citat