Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 10. 2006.   #18
jasmanac
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar jasmanac
 
Datum učlanjenja: 24.06.2005
Poruke: 1.109
Hvala: 76
390 "Hvala" u 53 poruka
jasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskorojasmanac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za jasmanac Pošaljite poruku preko MSN za jasmanac Pošaljite poruku preko Skype™ za jasmanac
Default

Citat:
Originalno napisao bojan_bozovic
AdSense? Valjda je zabrabjeno da se menja AdSense kod nije li? Idite na http://www.aol.com , moguce uz poseban dogovor sa Google-om izmenjen je AdSense za pretragu, tako da je fokus na searchboxu automatski. I ja pozelim onda na www.devprotalk.com, ali vidi, ne kucam u adressbar vec u Google search box! Da li je to dobro za advertajzere? Pitanje je. U svakom slucaju "veliki" imaju i velike povlastice kod Googla, nekada je to regulisano ugovorom, mozda, ali u slucaju cloakinga nije. Zasto ja ne mogu postaviti takav search box uz izmenu Google koda? sta ja znam, posetioci sa mog sajta su valjda kvalitativno losiji kupci od AOL-ovih iako i kod mene USA i zapadna evropa prednjace. Nuff said.
To se regulise posebnim ugovorima cija cifra zavisi od obostranog dogovora (citaj koristi). Svaka ozbiljnija firma moze imati takav ugovor.
__________________

jasmanac je offline   Odgovorite uz citat