Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 03. 2009.   #149
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Peca Pogledajte poruku
ako nam je finansiranje velikih stranih dzinova ok - onda ne trebamo uopste ni da pricamo o razvoju domaceg weba, vec da nastavimo da spavamo... pa kada shvatimo da nam ti strani sajtovi uzimaju 80% zarade - bice kasno uraditi bilo sta.
Peco upleo si se u neku gadnu filozofiju, da si kojim slučajem političar zalago bi se za nacionalizaciju firmi i banaka kao u stara dobra vremena posle drugog svetskog rata. Jer tvoje razmišljanje ide u tom pravcu, protekcionizam. Porez na Mercedes i BMW da bismo svi vozli Yuga.

Citat:
kada bi na 24h nestao FB i myspace - potpisujem da bi poseta domacim sajtovima bila dva-tri puta veca tog dana.
Kada bi se zabranio uvoz Audija, Golfova, Mercedesa i drugih, da vidiš kako bi svi opet kupovali Yuga.

I ko to finansira velike strane džinove? Ne finansiramo mi nego drugi veliki strani džinovi koji su uložili pare u ovu Srbiju i otvorili banke i preduzeća svojim kapitalom, otvorili nova radna mesta i sl. i između ostalog ulažu velike pare i u online oglašavanje i njihova je stvar da li će da se reklamiraju na Facebooku ili na Karikama. Tačnije, domaći sajtovi treba da budu zahvalni zbog toga a ne da se bune. Ja se nešto ne sećam da se kod mene na sajtu reklamirala Zastava, Sloboda Čačak ili neka druga "domaća" firma. Ali zato pamtim VIP, Telenor, Audi, strane banke itd. Meni taj slobodan tok kapitala odgovara, a kad malo bolje razmisliš shvatićeš da odgovara i tebi.

Poslednja izmena od mileusna : 18. 03. 2009. u 18:23.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" mileusna za poruku: