Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2008.   #1
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default Preporuka za banku koja ce vas tretirati kako treba

Dakle, ovaj moj post inspirisan je danasnjim odbijanjem Banke Intesa da mi izda kreditnu karticu bez ikakvog uverljivog obrazlozenja. Radi se o banci gde imam devizni racun od 2001 godine, sa deviznim racunom na koji je svake godine do prosle pristizalo par (desetina) hiljada eura, a od prosle isto to samo na racun agencije. Njihovo obrazlozenje bilo je u stilu, ne znamo zasto ste obdijeni, to su ovi iz Bgd-a, ali eto vi ste pausalac itd. ))

Dakle, moje pitanje je da li postoji banka u Srbiji koja ce svog klijenta koji kod njih drzi pare tretirati kao coveka ili su svi odreda isti?

Inace, vec imam cc (epassporte) ali eto... valjda zbog puta u USA sam zeleo da otvorim i jednu u ovdasnjim bankama ... ne treba mi naravno nikakvo kreditiranje, ako treba taj cc moze da se ponasa i kao obicna debitna kartica ali da makar moze da se placa na net-u i da se podignu pare ako ih imas na racunu.

Predlozi?
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 21. 10. 2008. u 18:38.
dinke je offline   Odgovorite uz citat