Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2008.   #5
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Ono što znam za NLB Continental to je da ne primam platu još od 2006, uredno imam kreditnu, classic i nisu me ništa pitali kad sam 2008. produžio obe do 2010, a u isto vreme povećao limit sa 60 na 100K. Nikad nije gužva u Beogradu, za razliku od NS gde je obično pakao.

Za Raiffeisen kreditnu moraš imati posao min. 6 meseci bez obzira na to kolika ti je plata, a za Classic ti treba depozit. Ono što je dobro kod njih to je e-banking pa smo iz Amerike preko neta kupili dolare, i onda je proradila obična Visa Elektron kartica sa kojom ne možeš rentati kola, ali možeš sve ostalo.

O Societe imamo gomilu sjajnih priča i ukratko: zaobilaziti.

Ostaje i dalje pitanje šta će se desiti ako im dodješ prvi put i susretneš se sa "biroom" bilo koje banke i hoćeš "kreditnu".

/* sad sam pogledao ponovo tvoje pitanje i mislim da Visa Classic od Continental može da prodje jer samo moraš da uplatiš 200 EUR koje možeš da koristiš. I oni imaju e-banking tako da možeš da dopuniš dolarima ako zatreba - prvo naravno moraš na dinarski da uplatiš neke novce */

Poslednja izmena od srdjan : 21. 10. 2008. u 19:07.
srdjan je offline   Odgovorite uz citat