Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 11. 2011.   #7
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Evo ja od sinoć blenem u šoku, ne znam šta da kažem, šta da uradim. Mislio sam da je neka glupa fora i taman sam se naoštrio da svima pojedinačno spomenem mamu - nekima sam obećao ako je fora da neću do kraja života reč da progorim ... nije bre fora. Nije.

Malo sam popizdeo što je blogowski napisao ovo pre mene, ali realno hvala mu jer je otvorio nešto što sam ja trebao da uradim ... ali pošto mi nikako ne ide - pomogao mi je. Sećam se takav sam bio i kada mi je mama umrla, trebao sam nešto da kažem na sahrani ali nisam znao šta .... ne mogu ... ne idu reči ... samo suza.

Ne znam ... iskreno meni dođe samo da psujem. Ne znam šta drugo. Besan sam i tužan, strašno. Prvo što sam pomislio je "jebem ga smotanog, pa ko njemu dade da vozi"... sad to više nije važno.

A ja ga znam ipak malo duže od većine vas. On me je i ubedio da započnem sa ovim forumom, kada sam razmišljao da li da pokrenem jedan mali forum gde će biti malo poruka ali da probamo da udarimo na kvalitet, on me je ubedio da je to dobra ideja.

A upoznao sam ga kao "tamo nekog klinca koji me stalno nešto zapituje". Voleo je sve da zna i uvek sam mu pomagao jer nije bio od onih "hajde uradi mi" nego "hajde objasni mi", zato sam mu rado i pomagao. I nikada mu nije bilo dosta. Stalno je učio i napredovao, pravio je glupe greške kao i svi mi, ali to je cena "odrastanja". Jebeš developera koji nema bar 50 nezavršenih projekata i bar 100 koji su još u fazi "imam sjajnu ideju". I svoje mane je vešto prikrivao svojom velikom energijom. I meni je uvek među prvima pokazivao šta god uradi, hteo je da se pohvali da je naučio i da zna da odradi sam.

I cimao me je stalno "hajde kad ćeš da završiš ono tvoje", "hajde što se ne reklamiraš", "hajde ovo ... hajde ono ..." ... bre nixa, nemam ja više živaca za to a i mator sam bre, na kraju ako ja to sve završim šta će vama da ostane. Zajebavali smo se stalno i kapirao je dobro moja čudan smisao za humor, možda se i ljutio nekada kada preteram, umem ja to, ali nikada nije pokazao.

Ne znam bre nixa ... najrađe bih te sada tako izudarao da završiš u urgentnom centru, ali znam bar da bi bio živ ... sve se nadam da ćeš da iskočiš negde da mi se keziš u facu kako si me zajebao. Ja bih te izvređao najstrašnije da ti je to najgluplja fora koju si ikada smislio ... ali bih ti oprostio.

Pročitah tamo ... 27 godina ... za mene si uvek bio "mali nixa", onaj dosadni klinac koga sam upoznao pre 10 godina, nisam ni primetio da imaš već 27 ... ali rano je bre za ovo ... strašno.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
34 članova zahvaljuje bluesman za poruku: