Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2009.   #88
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
Iskreno, ne razumem odgovor Bluesmana i Nixino brisanje iz liste ponudjenih. Da li se tako postuje volja ostalih?
Ne znam šta ti nije jasno? Rekao sam da je predloženi domen već zauzet. Takođe sam rekao da može da se koristi jedino ako ti odlučiš da ga "doniraš" i da ne radi redirekciju na karike (što pokazuje neke druge stvari). I ta donacija je u smisli da ga daš za upotrebu a ne da preračunavaš koliki je tvoj deo. Naravno, znao sam da od toga nema ništa i da ga treba izbaciti iz liste što je nixa i uradio. Na to si ti doslovno poludeo a po pitanjima koja si postavio vidi se da ti u ovome samo gledaš "monetizaciju" što znači da nisi za ovaj projekat jer ga i ne razumeš. To je tvoje pravo, niko to ne spori, ali... jebiga brate, ne može sve da se gleda kroz pare.

Takođe mislim da je loša ideja uopšte glasati i ovome na ovaj način, a razloge su već objasnili drugi.

Takođe mi je već dosta svega ovoga, pa ću ostaviti vama da odlučite "šta će se desiti ako neko jednog dana odluči da kupi taj projekat" i zabavljajte se, sprdajte se i lajkujte svoje "pošalice".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje bluesman za poruku: