Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 05. 2010.   #7
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
budeš video kako ima da pršti na FB-u na sledećim izborima
Pršti i sada za lokalne izbore, ali slaba vajda. U Srbiji se glasovi plaćaju na ruke.
Ja sam upravo u sred kampanje i to kao nosilac liste. Znaš šta mi kaže jedan "moj" glasač: "Brate, ja sam za ldp i biću za ldp i posle ovih izbora, ali SNS plaća 5000, a ja nemam `leba da jedem".
Ja nisam mogao ni da zamislim kako ovo izgleda dok sam slušao priče iz Negotina i Aranđelovca gde su bili izbori tu skoro.
Ovo je totalno ludilo koje nema veze sa politikom. Rasim nudi patike i farmerke, šporete... SNS keš, G-17 keš ili posao, SPS upisuje svoje birače iz okolnih gradova (promene im mesto boravka pred izbore da bi mogli da glasaju, pa posle se odjave)...
A program, kandidati, ono što je rađeno u prethodnom periodu... time se bavi možda 10% biračkog tela koje nikoga ne zanima.
Meni bre Romi zvone na vrata i pitaju: "A kolko vi dajete"?
Kakav crni FB, internet... ni televizija nije važna, veruj mi. Marketing ne igra nikakvu ulogu. Više se niko time ne bavi. Naprotiv, na to se gleda kao na bacanje para kojima bi mogao da se kupi neki procenat sigurnih glasova.
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" borstale za poruku: