Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 12. 2006.   #26
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan
Popularizacija i približavanje web tehnologija (blog/youtube/forumi) običnom čoveku je itekako primetno u 2006 i to je ono što Time hoće da kaže - a ne da će kamiondžija sa blogom da pomeri blogosferu ili da napravi sledeći Web 2.0 bum ...
Slažem se imenjače

Ne mora uopšte ni da se gleda tako kako smo krenuli da raspravljamo --- da li će mali ljudi da urade neke velike promene, da lansiraju vesti i slično..

Ja recimo skoro redovno pratim dinketov blog, ma šta me briga da li će nešto sa njegovog bloga ikad da "pomeri" državu, da li će biti na vestima i slično. Stvar je da bez ovih tehnologija niti bi dinke mogao tako lako da nešto napiše i učini to dostupno svima, niti bi drugi imali prilike da to čitaju. U tom nekom smislu, umesto da iznova čitamo i gledamo jedne te iste priče o tamo nekim zvezdama (npr. kako se zove kćerka Toma Kruza i zašto - takve priče koje pune novine na sve strane svaki božiji dan, to je kao nešto mnogo pametno????? Pfff..), sada možemo lepo da čitamo i razmišljanja drugih, manje poznatih, ljudi. A sigurno mi je korisnije i interesantnije da pratim blog dinketa nego neku tamo žutu štampu. I u tom slučaju, može da se kaže, dinke se izjednačio sa ovim tamo iz Holivuda Još da snimi film čovek
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 24. 12. 2006. u 22:35.
degojs je offline   Odgovorite uz citat