Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2009.   #76
skaarj
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 15.09.2006
Lokacija: Zemlja cuda
Poruke: 114
Hvala: 11
3 "Hvala" u 3 poruka
skaarj is on a distinguished road
Default

Kad smo vec kod stolica. Posto imam velike gabarite koji definitivno nisu za ove kineske stolice od 4-5k koje se kupuju po hipermarketima (barem sudeci po ovoj na kojoj sada sedim) trazim zamenu od koje me ne bi bolela ledja. HM Aeron je preskup da bi usao u neki ozbiljniji izbor. Gledao sam neke malo bolje stolice domacih sastavljaca stolica (tipa Astra) ali kvalitet je uglavnom jako los, mada od skoro imaju i neke fancy modele za koje traze 40-50k.

Danas sam svratio do Kinnarpsa za koji sam cuo ranije ali nikako nisam stizao da odem do salona. Stolice deluju kvalitetno, odusevljen sam serijom 9000 i razmisljam da li da je kupim. Za sve stolice moze se narucivati boja i dezen tkanine po zelji, cene su visoke ali na prvi pogled za taj kvalitet ne preterano visoke (par modela koje sam isprobavao su u rasponu od 400 do 550e, uglavnom top modeli sa nesto siromasnijom opremom).

Glavno pitanje je da li neko ima neka iskustva sa ovim stolicama tj. proizvodjacem?

btw. Stolice mogu da se probaju i testiraju ali nisam pitao koliki je lager i sta moze da se odmah po placanju nosi kuci posto su u salonu uglavnom bili top modeli sa najboljom opremom koji kostaju i preko 1k evra.
skaarj je offline   Odgovorite uz citat