Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #14
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao srdjan Pogledajte poruku
Mislim da je to suviše paranoičan stav...
A i kod nas se poslovi uglavnom završavaju u kafani
pa da, ali ces sad da imas slucaj da se "u kafani" sazna i sta je konkurencija ponudila na tenderu ili cija cerka je slala mailom gole slike svom decku.. to su informacije koje uzasno lako mogu da se zloupotrebe, a moja "paranoja" oko toga je zasnovana naprosto na tome sto zivim ovde gde zivim..

Ja znam za slucaj jednog lika koji je radio u telefonskoj centrali koji se pokacio sa komsijom oko neke gluposti, pa mu iskljucio telefon "za kaznu". Coveku danima nije radio telefon, dok to nije doprlo do sefova, koji su naterali ovog lika da mu ponovo pusti telefon, i malo ga "izgrdili". Ali tak covek i dalje radi u istoj toj centrali, nista mu nisu mogli, cak ni 10% od plate mu nisu skinuli. E sad zamisli tog coveka koji umesto u Telekomu radi u BIA i ima login na bazu osetljivih podataka, pa mi reci da li sam paranoican...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" ivanhoe za poruku: