Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 10. 2007.   #23
misk0
majstor
Wrote a book
 
Avatar misk0
 
Datum učlanjenja: 30.01.2006
Lokacija: Lugano - Switzerland
Poruke: 1.251
Hvala: 219
106 "Hvala" u 67 poruka
misk0 će postati "faca" uskoromisk0 će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za misk0 Pošaljite poruku preko Skype™ za misk0
Default

Citat:
Originalno napisao noviKorisnik Pogledajte poruku
Što znači - dobiješ uznemiravajuće saopštenje koje liči na grešku ali moraš da proveriš da bi bio siguran da zaista jeste greška - i stiže odgovor "da, to se ne odnosi na vas, slobodno ignorišite" - kao da je najnormalnija stvar na svetu da mi šalju poruke koje se ne odnose na mene.

Jeste, odgovorio sam na ovo, naveo da imaju propust kojim uznemiravaju korisnike, no dalje je ostalo bez komentara s njihove strane - jer izgleda da su slične pojave sasvim normalna stvar i da ne treba da se nerviram.
Off Topic: Ima i u 'svijetu' slicnih dogadjaja. Naime, otplacujem neki kredit i zamolio sam tu firmu (nije banka) da mi posalju uplatnice unaprijed kako bih mogao da napravim 'trajnu uplatu' da ne mislim o tome. I posalju oni meni 10 uplatnica, ja napravim, sve to sljaka, kad nakon mjesec i po dobijam uplatnicu postom. Zbunjen, mislim, provjerim sve to ide kako treba (placanje) zovem i pitam .. i dobijam odgovor 'ma ignori****e to ubuduce, dobijacete te uplatnice stalno, takav nam novi sistem pa se to ne moze promjeniti'. Jbte slace mi svaki mjesec uplatnice koje cu da bacam u smece. Jxxxxx vam takav 'novi sistem'.
misk0 je offline   Odgovorite uz citat