Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2006.   #35
dedamunila
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 34
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
dedamunila is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
A što ste tako osetljivi? Hajde, umesto zaključavanja da kažem samo da sam ja ovde konvertovao veliki deo koda i izbacivao gomile tabela (i to nested tabela), u temi "DPT blue", i "DPT" - ostalo me iskreno mrzelo.

Nemam ništa ni protiv tabela, ali je u 80% slučajeva njihova upotreba u 2006. godini neopravdana. Kod VB je očigledno da je to kod koji je razvijan godinama i umesto da urade jedan veliki rewrite, oni samo kaleme još tabela i još nested gluposti... promenio sam samo ono što me je najviše nerviralo.
Eh, da su i drugi bili umereni u komentaru kao ti... Voleo bih da ne zakljucas, ali ipak odlucis tako, bounty vazi i dalje. Za komunikaciju cemo se nekako snaci. Izvinjavam se zbog svog dela krivice u ovom thread-u, ali i dalje zarko zelim da vidim zealote na delu. Pruzi nam priliku da vidimo sta je sta i ko je ko. Nismo bili mnogo nepristojni (a i vecina neprostojnosti je bila usmerena ka meni, no meni to i nije toliko vazno koliko da isteramo ono sto smo poceli ), nismo psovali, on-topic smo... Drugim recima, smatram da ne postoji razlog da nas zakljucas, pogotovo sada.

A imaces i veci traffic

Poslednja izmena od dedamunila : 22. 09. 2006. u 01:24.
dedamunila je offline   Odgovorite uz citat