Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 09. 2006.   #37
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

evo sacekaj me samo par dana, pa cu ti odraditi tu stranu onako kako ja mislim da bi trebalo CSS + xHTML, plus jedna tabela posto je njoj tu logicno mesto, a ti tim parama mozes nas "css zealote" da izvedes na pice jednom prilikom

Uzgred, kad smo vec u fazonu izazova, ajd ti napravi samo tabelama, bez CSS-a, layout kao sto je ovaj :
http://www.bigbaer.com/css_tutorials....text.wrap.htm

Off Topic:
EDIT: And now something completely different - Potpuni offtopic
Za sve one koji Zelote (ili Zilote) povezuju sa protosima i Starcraftom , radi se o jevrejskoj fextremnoj frakciji koja je u prvom veku pokrenula veliku pobunu jevreja protiv rimljana i uspela je cak u jednom trenutku da izbaci rimljane iz Jerusalima. Ali onda je usledeo protivnapad elitnih jedinica rimske vojske i prakticno je to kraj pokreta. Oni koji nisu poginuli u borbi su izvrsili kolektivno samoubistvo. Inace pred tu poslednju bitku, vodja zelota je izasao pred svoju vosku i odsekao si prst macem, i onda su njegovi vojnici ucinili to isto, da bi dokazali svoju spremnost da se bore do kraja. jednom recju fin neki svet bili ti zeloti..
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 22. 09. 2006. u 01:49.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat