Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2008.   #84
zidoo
profesionalac
Qualified
 
Avatar zidoo
 
Datum učlanjenja: 17.03.2006
Poruke: 109
Hvala: 9
15 "Hvala" u 10 poruka
zidoo is on a distinguished road
Default

@DejanVesic,
sa tim da govoris ljudima u diskusiji da su glupi suzdrzo bi se od komentarisanje tvoje inteligencije i dusevnog stanja.

Stvari stoje vrlo jednostavno, posto ti ocito ne znas ni srpski ni engleski. U Officu se ne programira, znas to je alat za pisanje tekstova, pravljenje tablica itd. programira se u programskim alatima, a jedan od njih je i Visual Studio.
E sad ja sam postovo razlike u edicijama Visual Studio, i kome god treba feat koji nema u Expresu mora da plati, npr. 18000$. Stim da ce ti trebati aki si ozbiljna firma (ja poznajem dve MS firme u BL, MS partneri i obe imaju licence za VS Team) onda ces morati da das 18K dolara. Ako ti treba dodatni SQL server jos 2K dolara.
E sad divno je to sto je MS napravio Studio SQL i Express VS da mogu studenti da se edukuju na budu MS klonovi i sto podrzava skolstvo (ja studiram Fax koji je partner MS, i koji frosira VS i SQL server) ali za ozbiljan poso u MS okruzenju ti treba ozbiljan software koji kosta ozbiljno puno para. Evo nek se javi neko ko ima firmu i koristi Express software za razvoj i nema ni jednu jedinu licencu VS pro ili Team.

Jebiga ja sam tebe stvarno smatro za ozbiljno u diskusiji, ali stim da smatars svoje ne istomisljenike glupima ocito je samo jos jedan jebeni iskomplekirani debil.
zidoo je offline   Odgovorite uz citat