Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 04. 2007.   #95
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Mislio sam da se vise necu ukljucivati u ovu diskusiju ali posle ovog ipak moram. U svakom slucaju vise se ne vracam Coca Colin sajt, ovo sa tim nema veze.

Citat:
Originalno napisao Dragan Varagić
Kada se cela ova priča stavi kontekst onoga što nije naročito evidentno, a već se dešava (evo malo neodređenih najava ovde):...
Dragane, zasto neodredjenih najava? Sto jednom kada nesto kazes ne kazes nesto potpuno odredjeno? "Tada i tada ce da se lansira online placanje u zemlji" (ali da to tako i bude) ili "Ta i ta firma je uradila to i to, hoce da kupi taj sajt", "ta i ta agencija je napravila online pr posao"...

Ja potpuno razumem ako nesto odredjeno ne mozes da kazes, zato sto ti je neko rekao da je to poslovna tajna i slicno ali onda takve neodredjene izjave i nema potrebe da postavljas na forum jer ako nesto nije odredjeno to verujem da na forumu nikom nije znacajno, pogotovo ako ti zbog kredibiliteta kojeg imas ljudi veruju da ce se servis koji si za najavio za pre 2-3 godine u Srbiji pojavi tada a ne ove godine. Neodredjene izjave su vrlo nezgodna stvar jer se to moze protumaciti kao show-off, pogotovo kada se posle pokazu kao netacne.

Sto se tice kupovine sajtova od strane drugih firmi i ja znam "thing or two" sto kazu Ameri o tome pa ne pricam o tome posto ne mogu da iznosim detalje. Takodje, znam jos u martu informaciju koja je za mene a verujem i mnoge bitnija od razvoja korporativnih SN sajtova u Srbiji ali je nisam objavio jer sam zamoljen da ne govorim i da ce biti prvo objavljena na Tehnopolisu.

Sto se tice Velikog brata i broadbenda, ne znam u kojoj meri je to napravio bum broadbenda u Srbiju. Ne verujem da su puno ljudi uzimali broadband samo da bi mogli 24h dnevno da gledaju svoje omiljene likove preko Web-a da im nesto ne promakne.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline