Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2006.   #6
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao bluesman
Verujem da svi "single" možete da izbegnete interrupt-e "tata piški mi se", "hajde da ručamo", "hajde stavi suđe u mašinu, ja sam danas već 3 mašine napunila"... "kad ćemo da gledamo neki film"... i slično. To su sve "slatke" muke ali znate i sami šta se dešava kada u sred neke funkcije morate da prekinete...
Lol, sve gore nabrojano je 1000% istinito Zenu sam jos i istrenirao da "ovo ovde nisam ja vec moja hologramska projekcija" ali dete aka "tata piski mi se ... " nikako

E sad, ja sam jedno vreme radio u office-u (u isti se vracam od 01. Marta) i mogu reci da obe "metode" imaju odredjene prednosti i mane. Uz ovo gore sto je nabrojao Bluesman kao mane, neke prednosti su sto mozes da jedes domacu klopu, izvalis se u krevet na 5 minuta kad zelis da se odmoris, i sl stvari ... ukratko znatno veci stepen komfora.

Ja sam inace od onih koji cak i kad radi u office-u, uvek deo posla odradi i od kuce, tako da sam praktikovao da uvek vucem laptop na posao, gde ga jednostavno ubodem na veci monitor i usb mis, i radim sasvim normalno. Kada stignem kuci, ako zelim dalje da radim, isto.

Inace, ja spadam u grupu 3) mada radim na tome da predjem u 2).
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 06. 02. 2006. u 20:35.
dinke je offline   Odgovorite uz citat