Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 08. 2009.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mogu da potvrdim za sarajevo-x, meni taj forum liči na neku njihovu verziju nacionalnog fronta, što je opet malo dete za index.hr. Na oba foruma se toleriše samo jednoumlje, sve što iole liči na glas razuma izvrgnuto je ruglu i proteruje se.

Kao najgori forum na kojem sam ikada bio ipak izdvajam index.hr gde je dozvoljeno sve, a pljuvanje po srbima je izgleda došlo do faze nekog takmičenja - ko će vulgarnije. To njihovi moderatori tolerišu, valjda da se slučajno ne zamere nekome, i ako sam ikada govorio da treba da budeš lud da komentarišeš političke i sportske teme na forum b92, za index.hr mogu samo da kažem da oni od svake teme naprave političku i zaključak svake je "srbi su govna i srbi su za sve krivi". A onda se zakače ovdašnji navijači i "četnici" pa se čitanje svake teme pretvara u žestoko testiranje ličnog mentalnog zdravlja.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat