Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2006.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Srpske žene na internetu

Gledam malo statistiku i vidim da je registrovano oko 27% žena na sajtu, međutim kada pogledam statistiku onih koji plaćaju članarinu, tu žene učestvuju sa 44%. Znači skoro "lapo-lapo". To samo znači da žene daleko češće plaćaju članarinu nego muškarci. Vrlo interesanto, možda postoji neki psiholog-amater koji može da protumači ovo.

Isto tako, moram da priznam, da sam najveće probleme na sajtu, opet iznenađujuće, imao sa ženama. Tu čak mislim da su učestvovale sa 80% od problematičnih. Vrlo su tvrdoglave, nemoguće im je objasniti, ne prihvataju nikakav komentrar i njihova mora da bude poslednja pa makar to bilo i "obrišite mi profil".

Dok, na primer, skoro sam imao vrlo žučnu diskusiju sa jednim muškim članom koji je započeo temu o Miloševiću, pa je digao frku zašto je obrisana. Osim što se politički potpuno ne slažemo, dovoljno je bilo da mu kažem "e hajde da otkuliramo... pusti to..." i čovek je rekao "ok, slažem se". Vrlo teško, poučen dvogodišnjim iskustvom, da bih tako nešto čuo od neke žene sa sajta.

Pored toga, žene mnogo više obraćaju pažnju na detalje, vrlo često zapitkuju, ponekad i gluposti, ali ih nije sramota da pitaju. Najveći biser koji sam video do sada je kada je jedna članica predložila, pošto ne ume sama da postavi sliku na sajt, da ubaci ona CD sa slikama u svoj CD-ROM drive, a ja da dodam na sajt sliku koju mi ona kaže.

Žene su sklonije prevaama sa glasanjima. Imao sam jednu članicu koja je u 2 dana registrovala 28 profila samo da bi sa tih profila dala glasove sebi na glasanju za ženu mesec. Muškarci su skloniji da naprave ženski profil u kojem traže žene, vrlo su providni, dok su žene u tim pokušajima uglavnom inteligentnije.

Možda je ovo nekome interesantno... ne može da škodi
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat