Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 06. 2011.   #4
telekoplus.com
novi član
 
Datum učlanjenja: 12.03.2011
Poruke: 9
Hvala: 13
0 "Hvala" u 0 poruka
telekoplus.com is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao m2-webs Pogledajte poruku
Najbolji u zemlji obicno rade za sebe ili jake iz inostranstva


Inace, pre linkbuildinga imas i ogroman posao optimizacije samog sajta jer ima dosta stvari koje moras prvo na samom sajtu da resis.

Sto se samo strukutre sajta tice, po meni je to prilicno lepo odradjeno ali je potrebno dosta zatezanja. Posle tog zatezanja kojeg ima dosta bih ti savetova i da poradis ozbiljnije na tekstualnom sadrzaju a i toga ima mnogo jer imas tu hiljade raznih telefona.

Inace, dobra ti je stvar sto si valjda "direktan" prodavac a ne neki affilate pa bi pare od ulozenog trebalo mnogo brze da ti se vrate.

I jos nesto, pre izgradnje linkova moras dobro i strategiju da osmislis jer (nisam bas upucen) mi se cini da se bijes protiv mobilnogsveta i cega jos pa da ne pucas u prazno i trosis novac na ono sto neces postici vec da vidis mane konkurencije pa prvo pocnes da popunjavas ono gde oni nisu jaki kako bi sto pre krenuo sa pravim trafficom.


Obzirom na ove nove google promene i ubijanje velikog broja sajtova sa nekvalitetnim sadrzajem mislim da treba da angazujes jednu osobu koja ce se baviti samo prvodjenjem (nekim rewritingom) svih tih modela telefona. Mozda ce google kvalitetan sadrzaj lagano i da nagradi a svakako ces sirokim tekstovima dobiti i ogroman broj poseta za razne long tail kljucne rece...


Uglavnom, kod takvih sajtova te velicine vrlo je vazno on-page i jaka strategija a ne samo da pocnes da pucas po linkovima!

Ajd uzdravlje
Da li tu vrstu usluge Vi radite? Zatezanje i linkbuilding i td? Sto se tice tekstualnog sadrzaja oduzima mnogo vrmena i realno bi trebalo imati osobu koja samo to radi, u svakom slucaju mi smo malo vise orijentisani na prodaju a malo manje na review(iako smo svesni da google to ceni)....uglavnom stavljamo review u video formatu sa youtuba od drugih ljudi posto nam to oduzima manje vremena....Link building nam je savetovao Varagic i drugi...
telekoplus.com je offline   Odgovorite uz citat