Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 11. 2009.   #39
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Citat:
Originalno napisao 3banchi
U osnovi tacno, ali pretpostavljam da znas i ceste slucajeve raznih third part zloupotreba.
Ne znam na sta mislish... Third party zloupotrebe?

Citat:
Originalno napisao 3banchi
Ako ne koristis "kondom" na racunaru, za to sto si pobrojao ne mozes biti siguran ni sa jednom aplikacijom koju imas ili instaliras.
Zato i koristim open source software. I lepo mogu da vidim sta aplikacija radi ako me interesuje.

Citat:
Originalno napisao 3banchi Pogledajte poruku
Ovo mi nije jasno? Ako se pravi neki posao u Search industriji, podrazumeva se da je korist obostrana. Useri valjda treba da dobiju relevantnu informaciju, a provajder to treba da naplati obicno od oglasivaca.
S'obzirom da koristi resurse samih korisnika, zasto bi neko hteo da vidi reklame, zar nije dovoljno to sto sam korisnik trosi resurse, i to ima cenu...


Citat:
Originalno napisao 3banchi
Sigurnost? Kao sto rekoh o tome se moras pobrinuti sam...ali pretpostavljam da si hteo da kazes poverenje. A koji to StartUp moze da ponudi relevantno poverenje izuzev deklaratornog. Normalno je da ces glavnim i dugogodisnjim igracima vise verovati nego nekim "novim klincima".
Zato i kazem da je trebalo da ide kao open source, ne mora pod GPL licencom, moze i neka druga, samo daj da vidim sta to radi...


Sve u svemu, meni ceo ovaj projekat izgleda kao da neko hoce da se j... a da mu/joj ne udje...

Monopol nije dobar nikako, ali opet sa druge strane, taj monopol donosi vise koristi korisnicima nego doticni pokusaj.

Toliko.
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat