Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 04. 2009.   #104
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@gargoyle: samo je falilo da vikneš "eureka". Pa sad si našao da skidaš homesite? Homesite je na aparatima za održavanje života još od kada ga je macromedia kupila da bi ga ubila jer im je bio glavna konkurencija za DW. Jedino što ga održava živim je community old-school developera kojima je homesite bio i hram i biblija. Ja sam se sve nadao da će Macromedia/Adobe bar da pokupi neke kvalitete HS i ubace u DW, ali taj DW je na kraju ipak namenjen drag-and-drop dizajnerima, ima više stvari koje smetaju nego korisnih stvari. Homesite ima više godina nego neki od ljudi koji dolaze na forum i ne možeš HS da meriš sa novim programima jer se HS ne razvija još od 2003 kada ga je kupila macromeda.

Ja sam svestan nedostataka homesite, zato sam se i trudio par godina da nađem zamenu. Sve što sam tražio je da bude bar kao HS i da ne bude trom. Jebesh editor koji se startuje kao da startuješ Photoshop ili Illustrator. Kao što rekoh, bilo je par dobrih kandidata, ali sam izabrao PhpEd kao neki koji mi najviše odovara.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat