Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2008.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Dragi moj Dragane, to sto si se nasao uvredjen zbog moje sale samo dokazuje da si postao pravi dizajner

Dragi moj Ilija, ja ne znam ni sta mislis pod "underdog", a po nacinu kako si razumeo moj komentar vidi se da nista nisi razumeo. Ja nisam govorio o browseru. Da prevedem: "safari + CSS3 + ti + vas jos cetvorica koji to koriste". A ako cemo o safariju, daj mi statistiku nekog sajta u kojem safari prelazi 1% i odmah cu da pocnem da razvijam za safari - ja nemam nista protiv tog browsera, naprotiv.

Dragane, back to you again... iz nase saradnje znam kako radis i moram priznati da imas tendenciju da jako jednostavne stvari u CSS radis na tezi nacin. Sta je tezi nacin? Pa umesto da koristis standarde atribute CSS + malo standardnog HTML (sve je valid, da se ne zgroze cistunci)... ti ubacis recimo CSS3 fore pa onda jos 2-3 conditional [if] pa nesto sto moze da se odradi u par redova CSS-a, postaje citav blok stilova + jos 2-3 fix CSS fajla + obavezan komentar "ovo je zbog glupog IE", "ovo je zbog bug-a u Firefox"...

To je neka tvoja odluka, ne zelim da sporim, ja sam opet mnogo pragmaticniji i imam tendenciju da zavrsim sve u sto manje koraka i da bude maksimalno kompatibilno i sigurno necu lose da spavam ako mi CSS nije "za izlozbu".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat