Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 10. 2009.   #1
bOkIcA
Bojan Abramovic
Professional
 
Datum učlanjenja: 16.01.2008
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 232
Hvala: 30
47 "Hvala" u 30 poruka
bOkIcA će postati "faca" uskoro
Default Prave cene na pcberza.rs

Trazim neki monitor da se ponovim ne bi li si dao malo elana za rad pa sam morao da podelim prepisku koja se desila u trazenju.

Nadjem taj koji me kao interesuje na pcberza.rs i vidim da postoji kod par prodavaca i reko sad cu da kontaktiram meni najblizeg mailom.

I uctivo ja... (prodavac, model i cena monitora namerno izostavljeni)
Citat:
Postovani,

Interesuje me tacna cena kao i to da li imate na lageru monitor 24" XXX xxx.

Za cenu pitam zato sto se u Vasem cenovniku razlikuje u odnosu na navedenu na sajtu www.pcberza.rs gde je xx.xxx din.
Ukoliko nemate monitor na lageru zanima me za koje vreme moze da bude isporucen.

zahvaljujem
Bojan

i stize odgovor sledeci dan, uvece sam poslao...
Citat:
Mi nismo Isto Sto i PC berza , PC berza je dilerski cenovnik, pa ako si diler mozes dobiti po toj ceni stim da dobijas direktnu garanciju od uvoznika i fiskalni i za garanciju se obracas direkto u beograd TJ. nemas nista sa nama , posle kupovine monitora,.

Sto se tice nase cene i naseg lagera, namamo ga na lageru porucuje se i ako porucite danas do 13h moze biti za ponedeljak posto smo trenutno u BG, ako ne onda je sledeca tura za sredinu sledece nedelje, recimo najkasnije cetvrtak

Citat:
Krajnji kupac sam pa sam hteo monitor prvo da vidim i probam.
A sto se tice cena, ocigledno je da nesto niste dobro informisani jer ovo pise ispod Vase cene i ispod svih ostalih cena na www.pcberza.rs.

"Napomena:
Sve prikazane cene su maloprodajne cene. PDV je uračunat u cenu. Merodavna cena za kupovinu proizvoda je cena u dinarima."

pozdravljam
Bojan
i onda inteligentan odgovor od njih stigne
Citat:
ok

Uglavnom ne znam postoji li prodavac koji dostavlja prave cene sajtu pcberza i slicnim sajtovima. A sto se stanja lagera tice tu su stvari, pretpostavljam, jos gore.
A inace u specijalizovanim prodavnicama racunara u Novom Sadu imaju jako malo 24" monitora u ponudi. Obisao sam ih par, i u proseku imaju manje od jednog monitora te velicine na lageru. Treba li da dodam da nema ono sto trazim.
bOkIcA je offline   Odgovorite uz citat