Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 12. 2009.   #20
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao razno Pogledajte poruku
Operateri /nadprovajderi u svojim uslovima imaju definisanu stavku po kojoj na svim reklamnim materijalima, pred postupkom naplate itd. mora da stoji cena poruke napisana istim fontom i velicinom kao i sto je broj/keyword. Koliko sam primetio to ovde nije uradjeno.

Drugo losa praksa je i dodavati korisnika u club bez njegova akcije na telefonu.

Sto se tice tuzbe protiv operatera mislim da neces nista uraditi jer oni ovde nisu odgovorni, ugovor je prekrsila firma koja je organizovala servis.
Nista ja necu da tuzim ili da vodim neku parnicu za naknadu stete...ovo nije taj tip postupka. Podnesene su krivicne prijave za ucinjeno krivicno delo prevare a gonjenje preduzima nadlezno tuzilastvo, koje ce prethodno naloziti istraznim organima da prikupe dokaze. Dakle to je krivicni postupak...ovo je stvar koja se goni po sluzbenoj duznosti ako tuzilastvo nadje da ima elemenata K.D i dokaza.
Gradjani samo svojim formalnim aktom kao sto je krivicna prijava ili bilo kojim neformalnim, usmenim,pismenim, mailom i sl. obavestavanjem - iniciraju postupak. Tuzilastvo i samo moze da pokrene postupak ako na nilo koji nacin dodje do informacija da bi se moglo raditi o k.d.
Sto se operatera tice...ako se dokaze da su omogucili uslugu protivnu propisima i pravilima ratela o oglasavanju...itekako ima mesta za odgovornost - firme za statu, a odgovornih lica i krivicno.
Zato je bitno uznemiriti javno mnenje.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!

Poslednja izmena od 3banchi : 14. 12. 2009. u 08:51.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat