Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 02. 2009.   #69
srdjan
xyz
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 25.10.2006
Poruke: 893
Hvala: 87
346 "Hvala" u 163 poruka
srdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu aurusrdjan ima spektakularnu auru
Default

Citat:
Originalno napisao Peca Pogledajte poruku
Objasniti im da im je korisnije da daju 500e za baner na par sajta [koji ce stajati ceo mesec] nego 500e za oglas u Blicu koji ce vec sutra biti zaboravljen.
Dragi publisheri, sorry, ovo jednostavno nije tacno.

Mislim da sam vec jednom napisao par reci o tome, u attachmentu je screenshot mog inboxa dana kada je bio clanak o nasem programu u novinama "24 sata" (page1, page2). Intenzitet downloada je bio isti do kraja dana, sutradan, a znacajnije je opao tek posle nekoliko dana.

Govori dosta o popularnosti "24 sata" (samo NS izdanje je u pitanju). Verovatno je dugotrajnosti ovog broja uticala i Ana Ivanovic, ali...

Odusevljen uticajem ovog offline medija, slao sam mailove i neke lepo i skupo stampane brosurice domacim casopisima, ukljucujuci sve koji se bave racunarima i mobilnim komunikacijama... kao, domaci softver, inovacije, ovo-ono,... odgovorom me udostojio samo marketing jednog od njih, diskretnim pozivom za placeni oglas.

Rezime: pravo ulaganje u marketing tehnickog proizvoda/sajta je saradnja sa novinarom visokotiraznog stampanog dnevnog lista. Ta saradnja moze biti kafansko-deviznog tipa, a ja zivim u nadi i nekog drugog (u mom slucaju nije bilo odgovora za publishovanje contenta).
Priloženi thumbnailovi
Kliknite na sliku za uvećanu verziju

Naziv:	Untitled1.jpg
Pregleda:	720
Veličina:	91,7 KB
ID:	638  
srdjan je offline   Odgovorite uz citat