Tema: Pitanje ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 07. 2006.   #1
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default Pitanje ?

S obzirom da ovde ima mnogo iskusnijih od mene zelim da iste pitam o nekim stvarima. Upoznati ste sa cime se bavim i pitanje je bas iz te oblasti.

Surfujuci sajtovima mogu da bez ikakvog alata primetim neke ogromne propuste, propuste kojima je moguce dobiti potpunu kontrolu nad sajtom.
Rekao sam bez alata jer su propusti i vise nego ocigledni i zato da se ne bi vratili na temu od pre oko samovoljnog skeniranja. Znaci odem na sajt primetim propust i to je to.

Sledeci korak je taj da posaljem e-mail administratoru i opisem ono sto sam pronasao i kakve posledice mogu biti u slucaju da neko drugi pronadje. Ponudim se da ispravim taj propust, mada u vecini slucajeva objasnim gresku tako da se uz malo truda moze ispraviti i bez mene. Prodje par meseci i greska i dalje stoji. I naravno nema reply.

Sta bi vi radili ? Da li bi ih obavestili ponovo ? Objavili propust negde ? Iskulirali ?

Moram da napomenem da su u pitanju veoma poznati sajtovi sa velikim brojem poseta dnevno.

Hvala
Ivan je offline   Odgovorite uz citat