Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2007.   #82
MrSteel
Moderator
Professional
 
Avatar MrSteel
 
Datum učlanjenja: 26.04.2007
Poruke: 350
Hvala: 0
4 "Hvala" u 4 poruka
MrSteel is on a distinguished road
Default

i ja hocu da se to istera do kraja
svaka cast!
oces to uspeti tako sto napadas Boga, crkvu, veru i religiju
ja bi voleo da znam pravi nacin da to isteram ali ne znam, a ovde to nije mesto, daj Boze da ti podje za rukom da pomognes da se kazne oni koji su takve stvari pocinili
imamo mi slicno misljenje o pitanju crkve ali je meni zanimljivo sto sve pocinje i zavrsava se sa njom zbog toga jedino

da, vera je ono sto tera coveka da radi vise od svojih mogucnosti (jel moram navodnike ili se razumemo)

sto se tice posmatranja i materijala
- svakodnevne novosti iz polja fizike, astronomije - pomaci i teorije su sve ludji
- prirode i drustva
- knjiga koje se bave istorijskim momentima kojima se istorija malo bavila

niti sam expert niti zelim da budem ali zelim da upoznam ovaj svet dok sam tu
kada bi jos mogao da putujem da se divim lepoti ovoga sveta koliko to samo moze, da izletim u svemir da pogledam koronu kako bih se tek tada osecao, a u svim tim trenucima imam osecaj da niti je slucajno niti je bez smisla

EDIT : OMG Degojs, jednostavne stvari je najteze videti, cak ti ni naocare ne trebaju
pretpostavljam da se nisi trudio da procitas sta je onaj "preobracenik" sve lepo napisao, steta ima kod njega par zanimljviih poenti

bas zato sam rekao ja istrazujem, citam gledam, i onda ugledam temu na Devprotalk.com develperskom forumu i zacudim se kako se tako jednostavno odbacuje ovo ili ono, al dobro 0 ili 1
MrSteel je offline  
"Hvala" MrSteel za poruku: