Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 10. 2008.   #1
blackshtef
profesionalac
Qualified
 
Avatar blackshtef
 
Datum učlanjenja: 27.09.2007
Lokacija: Grubišno Polje - Varaždin
Poruke: 104
Hvala: 10
3 "Hvala" u 2 poruka
blackshtef is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za blackshtef Pošaljite poruku preko Skype™ za blackshtef
Default [WordPress] Is its parent directory writable?

Evo šta se događa.
Imao sam wordpress kod sebe na serveru. Napravio sam dump baze, downloadao sam fileove sa servera, prebacio fileove na drugi server pod drugu domenu i importao bazu.
Podesio sam sve u config fileu kako treba, u phpmyadminu sam izmjenio domenu bloga, uglavnom, oko samog transfera sam 100% siguran da je dobro napravljen.

I blog radi na novoj domeni (klijentovoj, jel), ali ne radi upload fotki i ostalih stvari u galeriju.
Naime, kada odaberem sliku za upload, dobijem poruku
Citat:
Unable to create directory /wp-content/uploads/2008/10. Is its parent directory writable by the server?
Guglao sam ovo, i uglavnom je problem bio oko toga da valjda FTP klijent drži prava nad tim folderima (?!), pa sam se ipak ponovno spajao na server i podesio 777 prava na wp-content, pa na wp-content/uploads, razne kombinacije sam isprobao, ali bezuspješno.

Čak sam i komplet nove fileove uploadao gore, rekoh, da nije možda u nekom fileu neki error, ali isto.

Sad evo idem stvoriti novu bazu, i od nule novu instalaciju složiti, pa ću vidjeti jel će proradit, ali me zanima jel se itko dosad susreo s ovakvim problemom?
__________________
I, blackshtef
blackshtef je offline   Odgovorite uz citat