Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 01. 2009.   #7
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Ma može sve, samo bez nervoze. Ja sam uradio pre jedno godinu i nešto dana gradskiservis.com koji je imao sličnu namenu kao tvoj samo za borske firme.
Fokusirao sam se u početku na privatnike koji vrše različite popravke po stanovima (elektro, vodovod, grejanje, krečenje i slično) pa se vremenom to proširilo i na privatne lekare, cvećare, veterinara, kućna dostava prehrambenih proizvoda preko "Borprometa"... svašta je bilo, ali sve na principu - usluga u vašem stanu.
Sajt sam reklamirao preko oglasa u lokalnim novinama i povremeno preko malih oglasa na TV Bor. Trebalo je nekih tri meseca da zaživi a posle šest sam imao petnaest privatnika (naplaćivao sam im 70€ na godišnjem nivou). Na kraju je bilo nekih dvadesetak čini mi se. Nije bog zna šta, ali nije ni loše, jel tako?
Pre mesec dana sam sajt prodao jer se pojavio čovek koji je ponudio dobru cenu i video perspektivu u tome. Vidim da ga sad redizajnira (što mi je malko žao, ali ebiga...) a znam da ima poslovnog duha i da će sigurno da ga unapredi.
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat