Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 12. 2009.   #124
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Pričao sam sa Vladimirom Nikolićem (Limundo.com) i Milanom Tominom (ProdajLako.com) na temu razvoja tržišta aukcija u Srbiji. Obzirom na razvoj diskusije u ovoj temi, odustao sam od toga da napišem afirmativni članak o razvoju ovog tržišta.

Na osnovu dostupnih informacija koje sam imao pre razgovora sa Vladimirom, bilo mi je logično da je informacija o 500.000 EUR za Limundo bila priča o prodaji, i zato sam to tako naslovio. Posle razgovora sam uveren da se radi o investiciji u ovaj projekat, koja je dobijena na osnovu predstavljenog poslovnog plana razvoja (biznis plan).

U razgovoru sa g. Tominom dobio sam dovoljno dodatnih informacija koje govore o tome da je tržište online aukcija u Srbiji značajno napredovalo u poslednjih godinu dana, i da onima koji veruju u to nije problem da investiraju u narednom periodu, očekujući dobitak u narednim godinama.

Ako se na informaciju o investiciji ili prodaji na domaćem Webu u vrednosti od 500.000 EUR diskutuje na ovako negativan način, onda je bolje da se o tome i ne diskutuje.

Poslednja izmena od Dragan Varagić : 06. 12. 2009. u 21:45.
Dragan Varagić je offline