Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 03. 2011.   #138
sinisabobic
član
Certified
 
Avatar sinisabobic
 
Datum učlanjenja: 14.08.2008
Lokacija: Beograd
Poruke: 73
Hvala: 60
173 "Hvala" u 16 poruka
sinisabobic is on a distinguished roadsinisabobic is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za sinisabobic Pošaljite poruku preko MSN za sinisabobic Pošaljite poruku preko Skype™ za sinisabobic
Default

Citat:
Originalno napisao mangia Pogledajte poruku
Ja sam skontao sledeće....

Hosting treba mijenjati svakih 12 mjeseci... Kako neko krene biti dobar, navale svi kod njega... Onda im se osladi para pa urade overselling... I samo vrti u krug...
Vise od 12 meseci ali to je u sustini to... Kada sam poceo da koristim Serverloft bili su odlicni support, usluga, sve odmah, sve dogovor itd... Posle ~2 godine cekam odgovor na ticket i do 2 nedelje, jurim ih da mi omoguce nesto sto je bilo u paketu i sto sam vec platio itd.

Jedan server su mi setupovali sa 1 IP adresom iako pise da sam lepo platio 4, kada sam zatrazio bar jos 1 rekli su mi da to u tom trenutku nije moguce zbog nekih problema u njihovoj mrezi... Objasnio sam im da mi to ne radi posao bez minimum 2 IP adrese ali evo sad ce vec ponovno placanje servera, support se ne javlja nikako preko ticketa, na telefon se javljaju neki likovi sa cudnim akcentom (indija ili nesto slicno) koji nista direktno ne mogu da ucine i koji se samo izvinjavaju. Da stvar bude jos crnja server cancelation moze da se uradi jedino preko ticketa ali i to ljudi kuliraju, tako da sam im zasad poklonio maltene 1 mesec celog servera (reda velicine ~150-180$), kazem zasad jer ne mogu da ga cancelujem, a ne smem da ih blokiram zbog ostalih servera kod njih...
__________________
Celebrity Wallpapers / Male Wallpapers
sinisabobic je offline   Odgovorite uz citat