Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 01. 2009.   #1
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Smile zaposljavanje developera

Nasem klijentu, koji je jedna od najvecih domacih kompanija, treba developer u stalni radni odnos sa fiksnom, sasvim solidnom, platom. Posao ne moze da se obavlja “part time” vec bi se radio u formi stalnog radnog vremena u kancelarijama kompanije na Novom Beogradu.
Opis posla podrazumeva odrzavanje jednog postojeceg, dopunjavanje jednog u izradi i pravljenje i odrzavanje novih sajtova za koje se pokaze potreba. Znanja i iskustvo koje treba da imate morali bi da vam omoguce da samostalno obavljate veci deo posla od pripreme materijala i dizajna do programiranja sajtova. Za zahtevnije programerske zadatke ili tehnologije koje ne poznajete a nasledjene su na sajtovima koje preuzimate imali bi pomoc spoljih saradnika i agencija.
U radu bi bili direktno odgovorni direktoru marketinga a saradnja sa agencijom se podrazumeva.

Ako ste zainteresovani posaljite mi pp da vam dam mejl na koji mozete da mi posaljete biografije. Ja cu ih proslediti klijentu a dalja komunikacija je u njegovoj nadleznosti tako da necu imati informacije ko ce biti primljen – dok ne bude primljen. Koliko sam upucen samo ce odabrani biti obavesteni o rezultatima.
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat