Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2006.   #1
nixa
Nikola Denić
Sir Write-a-Lot
 
Avatar nixa
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.694
Hvala: 160
458 "Hvala" u 164 poruka
nixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu aurunixa ima spektakularnu auru
Pošaljite poruku preko Skype™ za nixa
Default Iako i mi sami preferiramo Mozilla Firefox

Trenutno sam u procesu kreiranja kampanje za par servisa i tako lutam internetom za kvalitetne oglašavače.

Igrom slučaja naletih na Aladin jer videh negde da je jedan od najposećenijih sajtova na domaćem vebu (koliko god mi to bilo neverovatno ).

Prva stvar koju sam video je bila

Citat:
Iako i mi sami preferiramo Mozilla Firefox, zbog velike vecine korisnika, Aladin je trenutno optimizovan samo za Internet Explorer
Ukoliko i Vi koristite Mozilla Firefox molimo Vas da instalirate Add-On za IExplorer, kako bi bez problema koristili sve funkcije Aladina.
ONI su meni ponudili da instaliram ekstenziju da bi ja mogao da koristim njihov sajt, pa ko je ovde lud ?

Nakon toga odem na njihov advertising programs i dalje na http://search.aladin.co.yu/search/index.php?req=login gde dobijam jedno veliko ništa .....

A ovo je servis koji bi trebao biti približen webmasterima .....

Kada jedan ovakav servis radi ovakve stvari, šta da očekujemo od ovih malih ....
__________________
Do not ask yourself what the world needs. Ask yourself what makes you come alive, and then go do that. Because what the world needs is people who have come alive
nixa je offline   Odgovorite uz citat