Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 08. 2010.   #80
cvele
Banned
Knowledge base
 
Avatar cvele
 
Datum učlanjenja: 01.07.2005
Poruke: 1.598
Hvala: 206
140 "Hvala" u 89 poruka
cvele ima spektakularnu aurucvele ima spektakularnu auru
Default

"O hosting panelu" Ja tu ne vidim nista objasnjeno, zaista. Osim sto si naveo sta pise u footeru stranice nikakve sugestije niti primedbe nisi izneo.

"O malo ozbiljnijem pristupu bazi podataka" Zaista ako je eksterni pristup bazama podataka ozbiljan. Da budem i ja malo bezobrazan, buduci da sam tek sada primetio koliko volis da se hvalis dev ispitima iz mysql-a jako je zanimljivo spomenuti sql injectione po celoj, moram da citiram "Websoft sa ponosom predstavlja najkvalitetniju oglasnu mašinu na prostoru stare Jugoslavije" tj Oglasi.me. Pa jos malo bezobrazan, prepisivanje se isplati samo da bi u kafani mogao da pricas da si dobio 5 iz istorije.

"Kada sam saznao da je hosting panel tvoje čedo, podržao sam te"
"I nada da će Eunet uvesti opciju .me domena"
Ti zaista smatras da je bilo sta u ta dva posta doprinelo kvalitetu ove diskusije?

Covece, sve sto ja od tebe trazim jeste odgovor na pitanje, "Zasto tvrdis da je hosting panel iz proslog veka". Zar je tolko tesko direktno odgovoriti na to pitanje? Ako jeste onda te molim da povuces to.

Edit: Ne nije moglo na pp, zato sto je ovo javna diskusija u kojoj si izneo stavove koji direktno blate eunet hosting. Da bi moglo bilo sta na pp, moras ili da povuces svoje stavove i da se izvinis ili da ih obrazlozis.

Poslednja izmena od cvele : 10. 08. 2010. u 18:16.
cvele je offline   Odgovorite uz citat