Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 06. 2010.   #243
glaspodrinja.com
profesionalac
Qualified
 
Datum učlanjenja: 11.09.2006
Poruke: 117
Hvala: 0
3 "Hvala" u 2 poruka
glaspodrinja.com is on a distinguished road
Default

Srbija - Australija
naša statistika kaže:
23 šuta ukupno, 6 šuteva u okvir gola, ... 1 gol...
za onakvu igru (iz prvih 55. minuta) zaista malo ali šta da se radi, verujem da je igračima bilo najteže. Čuo sam (nije provereno) da je jedan mladić u mom kraju imao infarkt sa tragičnim posledicama na kraju naše utakmice...Mislim da smo svi bili uvereni (neki manje a neki i previše) da ćemo sigurno proći grupu i da ćemo napraviti veliko iznenađenje jer nam se tako namestilo. Ipak, ne mogu da se otmem utisku da su naši fudbaleri imali te oscilirajuće momente u igri, prvo fizičke prirode a potom i psihičke. Svako ih ima naravno ali mi smo zbog toga avionske karte za povratak kupili posle 13 dana boravka U JA a Gana, Slovačka, Paragvaj, Japan, USA, ..., postali su ekipe koje će Sunce još nekoliko dana/nedelja "grejati" na Afričkom kontinentu.
Fudbalerima i stručnom štabu svaka čast. (Antiću zameram što u odsudnim momentima nije poslao Mrđu na teren jer sam uveren da bi taj momak pružio više od Lazovića po prikazanom pre svega u Jelen Super Ligi a potom i na prijateljskim utakmicama pre nekoliko nedelja, šteta, taj lik je u sjajnoj formi ali Antiću nije (iz nekog razloga) bio dovoljno dobar da uđe na teren u momentu kada se radilo o daljem plasmanu.
Novinarima zameram što su u par navrata napravili nepotrebnu tenzuju.
Sreća? Naravno, sastavni deo igre. Jel smo je imali? Nismo...
Umesto sreće imali smo sudiju Urugvajca koji je pre nekoliko godina umešan u skandal zbog nameštanja utakmica...žuti karton kenguru zbog onakvog starta nad Ninkovićem?! Penal?!
Repka je stigla danas u Srbiju i ...to je to.
Gledamo ka septembru i startu kvalifikacija za EP 2012
Grupa C
Italija
Srbija
Severna Irska
Slovenija
Estonija
Farska Ostrva

Prva tekma je: 3/9/10 Farska Ostrva - Srbija
glaspodrinja.com je offline   Odgovorite uz citat
2 članova zahvaljuje glaspodrinja.com za poruku: