Tema: Auto škola
Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 04. 2009.   #57
Tepif
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 16.04.2009
Poruke: 34
Hvala: 0
7 "Hvala" u 6 poruka
Tepif is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dušan Dželebdžić Pogledajte poruku
Meni u dozvoli piše "Obavezna kontrola za 5 godina", pošto nosim naočare. Koja glupost, ako neko nije nosio naočare sa 18 godina, to znači da će zauvek videti dobro?
Da li neko zna kakva je procedura u slučaju nas ćoravih, tj. kakav papir im je potreban od oftalmologa?
Potpuno si u pravu i zaista jeste nelogicno, ali da je to jedina nelogicnost kod nas gde bi nam bio kraj. Moras ponovo ici kod oftamologa i svaki put kad produzavas, a koliko ce biti produzenje zavisi od tvog vida, ako vidis ok onda na 5, a za one sa dioptrijama preko 10 se produzenja vrse na samo tri, a ponekad i na jednu godinu sto je zaista em skupo em iritantno.

Uz ove ekstremne slucajeve koje je pominjao mangia mislim da je vozacka (poznavanje voznje smatram kao poznavanjem citanja, ako znas citati nisi u nekoj prednosti, ali ako ne znas u ozbiljnom si problemu) neophodna i za neke druge stvari, treba otici drugu na vencanje pa treba moliti za jedno mesto, sad ce prvi maj pa dok stignes busom treba ti sto godina ili opet se moras uskladjivati prema drugima. Auto je za mene pre svega znak neke slobode i nezavisnosti. A sto se finansijske strane tice, pre neki dan sam na relaciji BG-NS u dva smera potrosio oko 10 litara dizela sto je oko 800 dinara, ovi koji se voze autobusima bi mogli izracunati koliko bi to zadovoljstvo kostalo cetvoricu da odu busom i nazad (plus gradski bus ili tramvaj)...
Tepif je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Tepif za poruku: