Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 12. 2007.   #107
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

@stellanova: nebitno da li je legalno ili ne da se stavi bez pitanja, ja ne želim da stoji moj link tamo.

Druga je stvar "odakle to tamo?". Niko me nije kontaktirao povodom toga, niti sam mu dao uslove oglašavanja ni pozicije, ne znam kako možeš u svoju ponudu da staviš nešto o čemu ne znaš ništa. Šta ako se slučajno javi neko i dogovori sa njim, onda valjda treba da dođu kod mene (osim ako nisu mislili i tu nekako da me zaobiđu)? I ja kažem "ne može" i šta onda?

Treća je stvar što ne želim da budem na bilo koji načim povezan sa tim pošto je sve vrlo neozbiljno, ali ni to ne bi bilo tako strašno da čovek nije navukao lošu reputaciju (bar po mom shvatanju, vidim da neki misle da je sve ovo cool) tim izmišljanjem - ne mogu i ne želim da verujem čoveku koji od početka folira, obmanjuje (da ne kažem težu reč "laže"). Šta ga sprečava da laže i mene?

Četvrta stvar je: "ko sa decom spava - upišan se budi".
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat