Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 11. 2010.   #237
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

BRADLEY MANNING...zvezda dana
Citat:
Manning je otkrio i koliko je lako bilo ukrasti sve američke diplomatske tajne. "Poslan sam u vojnu bazu kraj Bagdada, gdje sam sve podatke spržio na CD-ove i njima napisao 'Lady Gaga'. Nitko nije ništa posumnjao. Malo tužno", hvalio se Manning koji je zatim proslijedio dokumente Julianu Assangeu, osnivaču WikiLeaksa.

22-godišnji Manning je priveden već prije sedam mjeseci, pod sumnjom za curenje podataka, i od tada se nalazi u samici. Uskoro ga očekuje suđenje na kojem mu prijeti do 52 godine zatvora. Američki mediji također javljaju kako se Manning, što je vrlo netipično za jednog vojnika, otvoreno razmetao svojom homoseksualnom orijentacijom, iako Amerika ne gleda blagonaklono na homoseksualce u vojsci. Isto kao što nije želio šutjeti o svojoj seksualnoj orijentaciji, Manning nije želio sudjelovati u zataškavanju onoga što je smatrao zločinačkim radnjama, što ga je natjeralo da se obrati WikiLeaksu.
izvor index.hr
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat