Tema: Dokle ?
Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 09. 2009.   #3
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Samo da prijavim da to sada nije na onom istom serveru (kod nemaca), oni su premestili to na neki svoj novi server (nemam pojma gde), i meni je tada izgubljeno 7 dana svega na sajtovima koji su jos ostali tamo jer su pri prebacivanju napravili jednu nerazumljivu stvar: uradili backup, pa onda lagano prebacivali sve 7 dana i kada su prebacili, vratili su onaj stari backup tako da tih 7 dana izmedju vise ne postoji za sve koji nemaju staticke sajtove.

Čudno je to što je firma koja je uzela taj server vrlo ozbiljna, paze na detalje, vode računa o svemu, ali kada se desi neki problem očigledno imaju problem da se snađu i reše problem što pre. Ne znam zašto je tako, znam da sam ja ludeo jer sam čekao nemce da mi odgovore na support ticket i po 20 sati (pa mi se onda jave "formatirali smo ti hard disk i podigli clean OS" ?!?!?), ali sada više nisu kod tih nemaca - ne znam da li i oni imaju slične probleme ili nešto drugo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat