Pogledajte određenu poruku
Staro 05. 01. 2011.   #13
vidak
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 29.09.2007
Poruke: 458
Hvala: 131
71 "Hvala" u 44 poruka
vidak is on a distinguished road
Default

... i sve je to tako lepo radilo još par sati pa je opet počelo da se događa...

Prvo što sam pomislio je bilo: "Da nije slučajno do mene?" Ponovo sam nazvao SBB. Nakon par stisnutih tastera na Internet podršci javio mi se ljubazan ženski glas, a ja pomislih u sebi: "Ma nema šanse da 'ona' zna da mi pomogne oko problema. Ipak je ona žensko!", pa joj iskreno rekoh: "Imam problema sa internet konekcijom. Problem verovatno nije do vas (SBB). Moj dušolekar mi je objasnio da je sve to posledica psihičkog stanja moga uma koje se reflektuje i na internet konekciju!".
Umesto da me sasluša i razume naredi ona meni da u browser-u kucam 192.168.100.1, i da joj iščitam parametre modema. Tačno tako sam i uradio pa mi ona reče: "Gospodine, sa vama je sve uredu. Upravo sam primetila da postoji iznenadno opadanje signala. Uneću problem sa vašim modemom u sistem i stavću oznaku da je HITNO! Kolege će vas nazvati i doći najkasnije u roku od 2 dana." Tačno tako i beše. Nakon jednog dana dođoše dva lika. Uđoše mi u stan pa priznaše da je postojao problem sa baznom stanicom u mom kraju, da su i drugi imali takav problem i da je problem napokon rešen danas. Nakon toga, izvukli su klješta, zašli za TV i promenili mi spliter. Rekoše mi da je i spliter bio loš i da je sada signal bolji za oko 10 nečega (bem li ga čega), pa se spakovaše i odoše. Meni ostade bolja slika na TV-u i net koji bi sada trebao da radi OK.
vidak je offline   Odgovorite uz citat