Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 01. 2006.   #10
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@ivanhoa: Hvala na preporuci favorita. Voleo bih da cujem i misljenja drugih, moze i na private.

@dinke: Jos bi dodao da se popularnost domena vidi i po broju rezultata za izraz na Google-u.

Sto se tice crtica, meni se nikad nisu svidjali takvi domeni. Sto se tice prodaje takvih domena, mislim da se neke pare na njima ne mogu uzeti. Ne secam se da sam video prodaju nekog domena sa crticom za neku pristojnu cifru. Domeni sa crticom su dobri ako mislis da bas pravis redovan sajt, da imas posetioce. Ako se napravi sajt sa dobrim sadrzajem tada postoje realni izgledi za dobru rangiranost ovakvog tipa domena.

Ja znam da bi moje domene najlakse (i za najbolje pare) prodao kada bi posvetio neko vreme postavljanju relevatnog sadrzaja na iste, kako bi imao solidan broj posetilaca. Ali trenutno nemam vremena za tako nesto pa prodajem domene bez sadrzaja.

Domene koje sam napisao su ciljani za inostrano trziste. Uskoro cu da krenem sa prodajom i sa domenima koji mogu biti veoma interesantni za domace i regionalno trziste kao sto su bankarstvo.com, brending.com aktuelnosti.com blogovi.com studije.com Mislim da su to vrlo kvalitetni domeni.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 27. 01. 2006. u 15:19.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat