Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 05. 2012.   #32
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

@alfaunits svi do jednog argumenti koje si dao su u šbbkbb fazonu. Ja iznosim činjenice iz ličnog iskustva nekog ko to radi i ne projektujem situaciju onako kako bi bilo najpovoljnije za mene, već onako kako jeste.

Paušalac sam, plaćam doprinose oko 150.000 godišnje, firmarinu za prošlu godinu oko 100.000, porezi za prošlu godinu oko 160.000, knjigovođu oko 100.000 godišnje, internet, telefon... još 70.000 godišnje. To je 580 000 RSD. Tačno toliko u dinar plaćam. O čemu ti pričaš da ti ne treba telefon, da ima internet za 10 evra i ostale maštarije? Firmarinu plaćam za poštansko sanduče na kome piše ime firme. To su osnovne potrebe isto kao i taksisti gorivo ili malinaru gajbice

Iskreno, voleo bi da je tako kao što ti pričaš ali bi po svemu što si rekao pomislio kako ja i ti ne jedemo isti hleb. Ili si samo "prošao" pored paušalca pa misliš da znaš sve, ili taj tvoj AFP prodaješ u milionskim tiražima pa te ovo što mene brine uopšte ne dotiče
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat