Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 11. 2005.   #15
shoba
profesionalac
Qualified
 
Avatar shoba
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 165
Hvala: 0
3 "Hvala" u 3 poruka
shoba is on a distinguished road
Default

Vrlo dobra stvar je kada se pristup ili ucestvovanje naplacuje. Veoma veoma je mali broj ljudi koji ce nesto lose uraditi cak i ako je malo platio. U takvoj situaciji kockaju se samo oni koji agresivno reklamiraju svoj sajt. Misle da je svakakva reklama dobra reklama.

Izuzetno elegantan i pametan nacin je ono sto je ddz naveo i za taj deo problema je najboji.

Jedan smarac koji mi vise nije mogao nista poceo je da salje mejlove potpisane mojim imenom i adresom sa nekim glupim exe fajlom koji pravi hiljade praznih foldera. Sto je najgore i u Replay polje je stavio moju adresu pa mi je jedan korisnik uzvratio mejl. Tako sam ja video sta mi se radi iza ledja, zamolio onog sto mi je uzvratio mejl da mi posalje citav header originalnog mejla i za 20 minuta nasao cak i telefon i kucnu adresu pa cak i kako mu se zena zove Naravno ovo je bila idealna situacija jer je taj 'napadac' poslao mejl sa svog sajta (!!!) pisalo je lepo konkurentskisajt.com pa ja preko whois i amrickog telefonskog imenika (gde on zivi) dodjem do svoh podataka. Krvnu grupu nisam uspeo da nadjem

Zakljucak: zlonamernih uvek ima i uvek ce ih biti. Ima onih koji ce govoriti o tvom sajtu sve najgore, da si lopov itd cak i ako radis najpostenije moguce...ne treba se nervirati.
__________________
Natalna karta
shoba je offline   Odgovorite uz citat