Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 02. 2008.   #66
Gargoyle
old school
Professional
 
Datum učlanjenja: 19.04.2007
Poruke: 372
Hvala: 139
70 "Hvala" u 43 poruka
Gargoyle će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
prvi: Samo da ponovim za kraj: jedino kod profesionalnog grafičkog dizajna kalibracija monitora ima smisla, sve ostalo je "paljevina"

drugi: Inace takodje mislim da je ZA web dizajn kupovina kalibrisanih monitora sa full extra giga "stvarnim" bojama glupost
E sorry stvarno ali neozbiljni ste. Ne zvuče vam ove izjave suviše dev-pro. A mogu i klijenti da vas čuju. Rad u web dizajnu (interfejsi, grafičko rešenje, na kraju krajeva CSS) je jednako ozbiljan kao i prepress. Jel web dizajn nije profesionalni grafički dizajn? Ako ti ne vidiš tačno šta radiš, znaš kad bi vam ja platio da mi radite neki dizajnerski deo posla? Osim ako vi otaljavate grafički deo po sistemu "kako ispadne, sve jedno je", ili ako vi programirate a dizajn vam radi neko drugi pa vas u tom smislu baš briga.

Ajde da razumem da ste se uhvatili samo za cenu, to još i ima smisla, ali ovako se ne razmišlja ako držite sebe za neke profesionalce.


E da @stellanova, jel su tvoja glavna ciljna populacija low-budžet korisnici sa krš monitorima?

Poslednja izmena od Gargoyle : 21. 02. 2008. u 17:19.
Gargoyle je offline   Odgovorite uz citat