Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 12. 2015.   #1
slavkan
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 30.08.2010
Poruke: 201
Hvala: 10
640 "Hvala" u 14 poruka
slavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished roadslavkan is on a distinguished road
Default public delegate void problem

Da li mi može neko pomoći kako da rešim grešku koja vraća poruku:

Kôd:
The type 'Dion.LicenseGenerator.LicenceData' already contains a definition for 'LicencesRowChangeEventHandler'
Dvoklikom na grešku otvara mi se fajl LicenseData.Designer.cs i pozicioniran sam na sledeću liniju koda:

Kôd:
public delegate void LicencesRowChangeEventHandler(object sender, LicencesRowChangeEvent e);
U projektu zaista imam još jedan fajl sa istim imenom, dakle, LicenseData.Designer.cs i dvoklikom na njega pozicioniran sam na sledeću klasu:

Kôd:
public class LicencesRowChangeEvent : global::System.EventArgs {
            
            private LicencesRow eventRow;
            
            private global::System.Data.DataRowAction eventAction;
            
            [global::System.Diagnostics.DebuggerNonUserCodeAttribute()]
            [global::System.CodeDom.Compiler.GeneratedCodeAttribute("System.Data.Design.TypedDataSetGenerator", "4.0.0.0")]
            public LicencesRowChangeEvent(LicencesRow row, global::System.Data.DataRowAction action) {
                this.eventRow = row;
                this.eventAction = action;
            }
Zanima me gde ovde imam 2 puta definisan isti EventHandler. Napominjem da kod nisam pisao ja pa da ga, iskreno, i ne razumem u potpunosti. Hvala unapred.
slavkan je offline   Odgovorite uz citat