Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2008.   #65
dkurel
Moderator
Qualified
 
Avatar dkurel
 
Datum učlanjenja: 03.07.2005
Poruke: 147
Hvala: 23
2 "Hvala" u 2 poruka
dkurel is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za dkurel
Default

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
@dkurel
To sto pricas najvise govori o tebi...nemam nameru da odgovaram na izlive gluposti...
... ili odgovora ustvari i nema. Tvoji postovi takodje govore o tebi, a ono sto sam ja zakljucio iz njih jeste da si nedosledan a pomalo i bezobrazan misleci, valjda, da smo svi mi sto smo (jos) ovde budaletine koje se bore protiv vetrenjaca i nemaju pametnija posla u zivotu nego da pljuju po dobrohotnim drzavnim kontrolorima, politicarima i slicnima.

U tome gresis - svi mi imamo svoje poslove, zivote, decu (ko ima) i upravo radi svega toga (pa makar gde ziveo) mislim da treba da se boris za unapredjenje kvaliteta zivota u svojoj sredini. Nije svako stvoren da vodi, svakako - ali svaki mali zupcanik cini da masina radi (ili stane).

Citat:
Originalno napisao STELLANOVA Pogledajte poruku
I da sumiramo, tj. da kazem ono sto je moj zakljucak.

Ovo je cisto pravilnik koji TEHNICKI omogucava rad nadleznih organa i kao takav je vrlo pohvalan i inovativan na podruciju Srbije gde jos mali milion stvari stoji neregulisan. Kada sam se ukljucio u temu mislio sam da komentarisemo zakone i odluke a ne ljude koji treba da iste sprovode... Ali kao i u vecini rasprava u Srbiji sve za zavrsava guslanjem o proslosti i zlokovcima, podelama na izdajnike i patriote i slicno...
Apsolutno!

TEHNICKI pravilnik koji ce (zlo)upotrebljavati i tumaciti LJUDI. Da nije tih ljudi, ne verujem da bi postojala potreba za donosenjem ikakvog pravilnika tehnickog ili ne.
Ukoliko zakon ili pravilnik moze da se zloupotrebi (a ovaj pravilnik moze) -- onda taj zakon ili pravilnik nije dovoljno dobar i duznost je svakog svesnog gradjanina da ukaze na propust.
Hvala ti lepo, ali je ne zelim da budem broj u potrosackom drustvu. Ti samo izvoli...
__________________
Train yourself to let go of everything you are afraid to loose.

BLOG? http://www.dejankurel.info/blog
dkurel je offline   Odgovorite uz citat