Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 10. 2011.   #158
Br@nkoR
banned
Professional
 
Avatar Br@nkoR
 
Datum učlanjenja: 04.06.2005
Poruke: 371
Hvala: 0
738 "Hvala" u 83 poruka
Br@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoroBr@nkoR će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao AdriaMart Pogledajte poruku
offtopic: Br@nko je pre svega dobar, inteligentan i vredan covek koji zeli da pomogne na ovom projektu a koga ja licno ne poznajem (nije mi brat od tetke ) a ako ukoliko projekat uspe da lici na nesto Br@nko ce svakako dobiti svoj deo Ovo je moj prvi samostalni projekat ovakvog tipa i imam veliku zelju da ga zavrsim, a aplikacija trenunto nije funcionalna a to sto ti mislis da nemoze upseti to je tvoje misljenje. Cak i da ne uspe stekao sam prakticno znanje vece nego da sam citao 10 kniga o xpathu i sl. Takodje ovo sto pisemo na forumu moze posluziti i drugima jer ne postoji ovoliko dobro obradjena tema na ovom forumu tako da koristi svima a ne samo meni.
Hvala na pohvalama . Nema potrebe za mojim delom, ovo je forum i na njemu je sve na dobrovoljnoj bazi, svako ima punu slobodu da li će odgovoriti ili ne.
__________________
Don't look at me; I'm lost too.
“If you can't dazzle them with brilliance, baffle them with bul*s**t.”
Br@nkoR je offline   Odgovorite uz citat