Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 12. 2009.   #1
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Exclamation Entuzijazam i negativna iskustva

Ovaj bombastican naslov sam stavio da vas zainteresuje da procitate ovaj post. Sansa da ovaj projekat dozivi beta fazu su male a jos manje da zazivi.

Ipak, ja sam se prijavio i zdusno hocu da pomognem jer moja motivacija u zivotu nisu samo pare. Volim na kraju dana kad legnem u krevet, da budem zadovoljan. Kroz ovakve projekte sam upoznao mnoge sjajne i kvalitetne ljude. Neki put sam se osetio i magarcem kad neko drugi pokupi kajmak ali boze moj, osecaj zadovoljstva je mnogo veci, kad znam da sam ja doprineo necemu sto mislim da vredi.

Pozitivno u ovom projektu je da se barem 50-tak ljudi razlicitih profila ukljucilo na keca. Prvi hejtovi su vec pali sto je i bilo za ocekivanje. Ja sam zaista netolerantan ali za ovakav projkat je potreban timski rad i uzajamno postovanje i strpljivost.

Ovaj projekat ako zazivi mora da bude samoodrziv!!! Vrlo verovatno je da ce postati jako popularan pa i referentan. Moguce je da i pocne da donosi novac.

Razmislite o modelu organizacije koji ce da pravicno raspodeli materijalne vrednosti ljudima koji budu ulozili vreme u njega...

I za kraj da li ima neko ko bi bio projekt menadzer?
torbica je offline   Odgovorite uz citat