Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 04. 2012.   #75
biske
Иван Бишевац
Qualified
 
Avatar biske
 
Datum učlanjenja: 27.08.2008
Lokacija: Зубин Поток
Poruke: 176
Hvala: 109
208 "Hvala" u 18 poruka
biske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished roadbiske is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za biske
Default

Citat:
Originalno napisao ajankovic Pogledajte poruku
Respect za bisketa svaka čast što si izdržao do kraja . Ja sam imao tu nesreću da sam dobio poslovnu ponudu u periodu kada su se kursevi odvijali, a i dalje sam zauzet sa poslom. Tako da sam učio kroz praksu umesto kroz teoriju. Davno prođoše studentski dani

A imao sam u planu da pohađam i ostale kurseve. Video sam da je i Technology Enterpreneurship bio zanimljiv. Formirane su grupe i ljudi su konkretno radili na svojim idejama za startupove. Veoma interesantno.

Ali koliko sam shvatio od sada pa nadalje ovi kursevi će se ponavljati svake godine, jel tako?
Не сваке године не чак и чешће. СааС се већ у мају поново даје, па поново у септембру, па онда након тога иде други део СааС, са преосталим поглављима књиге, ради се ваљда агилно програмирање на застарелом коду, рад у тимовима итд..
Остали курсеви се такође дају поново. Рецимо зимус је имао курс Машинско учење, и сад га поново дају.
Неколико пута у мејлу и на блогу професори су нагласили да доста зависи од ове фирме Курсера која држи овај сајт да ли ће и даље бити бесплатни курсеви, пошто је то стартуп компанија која жели у будућности да промени пословни модел тј. да комерцијализује своју платформу.
biske je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" biske za poruku: